Bliskowschodnie Klimaty – wieczór arabskich baśni, podróży i muzyki

19388569_876147165858703_2901439152344884585_o

Czas na kolejną odsłonę arabskiego świata na Śląsku! Tym razem, po ogromnym sukcesie koncertu Wassima Ibrahima, Nahda Foundation, Koło Naukowe Arabistów UŚ Al-Asabiya, Katowice Miasto Ogrodów, Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych, Institute of English, Drzwi Zwane Koniem oraz Habibi arabic shop mają przyjemność zaprosić Państwa na wieczór arabskich baśni, podróży i muzyki.

Oprócz ciekawych dyskusji, opowieści z podróży i niepowtarzalnego arabskiego klimatu w ogrodzie restauracji Drzwi Zwane Koniem, będą mogli Państwo usłyszećarabskie baśnie i bajki w wykonaniu gawędziarza Mateusza Świstaka. Wszystko to oczywiście przy akompaniamencie syryjskiego muzyka Wassima Ibrahima. W swoim występie panowie zajmą się lekką tematyką miłości, ale też trochę mroczniejszą, poświęconą dżinom i ifrytom. Momentami będzie zabawnie i wesoło, później zrobi się strasznie i powieje grozą, nie zabraknie nuty nostalgii i wzruszenia.

Szczegółowy harmonogram imprezy wkrótce pojawi się na stronach wydarzenia.
Już teraz możemy jednak powiedzieć, że dla smakoszy arabskiej kuchni też na pewno coś się znajdzie.
Wszystkich serdecznie zapraszamy – starszych i młodszych, dużych i małych, chłopaków i dziewczyny. Zapewniamy, że każdy tego wieczora znajdzie coś dla siebie!

Zaprasamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia autorstwa Aleksandry Łatki:

This slideshow requires JavaScript.

Post Navigation

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *